اخبار فناوری

خبر های داغ حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== آخرین بروز رسانی ویندوز 10 فایل های کاربران را حذف می کند...!!

آخرین بروز رسانی ویندوز 10 فایل های کاربران را حذف می کند...!!

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

ظاهراً آخرین بروزرسانی ویندوز 10 با شناسه KB4532693 فایل های دسکتاپ کاربران را بصورت خودکار حذف می کند

به گزارش برخی از کاربران در انجمن شرکت ماکروسافت که اعلام شده است ؛ آخرین بروزرسانی ویندوز 10 معیوب بوده و مشکلاتی را برای کاربران ایجاد کرده است ، یک از این مشکلات که امنیتی و حاد می باشد حذف خودکار فایل های کاربران رایانه های شخصی از صفحه دسکتاپ می باشد . برخی از کاربران که این مشکل برایشان بعد از بروز رسانی ویندوز 10 با شناسه KB4532693  رخ داده است توانسته اند با بازیابی اطلاعات فایل های حذف شده را برگرداند و ظاهرا برخی هم نتوانسته اند اطلاعات خود را بازیابی نمایند .

بنظر می رسد با بروزرسانی ویندوز 10 سیستم بغیر از حذف فایل های دسکتاب درحال تغییر در اطلاعات پروفایل کاربری کاربران می باشد و آن ها را بصورت خودکار تغییر می دهد .

هنوز شرکت ماکروسافت هیچگونه اطلاع رسانی دراین مورد نکرده است و ما امید واریم که مسئولین شرکت این مشکل را برطرف و در بروزرسانی های بعدی شاهد چنین مشکلاتی نباشیم .

هشدار به کاربران ویندوز 10 این است که با بروز رسانی های خودکار ویندوز این مشکل ممکن است بوجود آید ، در حد امکان با به تاخیر انداختن بروزرسانی های جدید می توانید از این مشکل بگذرید تا بعد از رفع کامل مشکل بوجود آمده از بروررسانی سالم استفاده نمایید .


خبرنامه

© کلیه حقوق متعلق به مرکز فنی مهندسی عماد کامپیوتر می باشد. 1397 - 1399